Otsid kohta, kus pidada sünnipäeva Pärnus? Kindlasti soovid, et lapse sünnipäev Pärnus saaks olema meeleolukas ning meeldejääv nii sünnipäevalapsele kui ka kõikidele külalistele. Sellele on hea lahendus – Pärnus on võimalik korraldada samaaegselt lõbus ja sportlik sünnipäev Raba5 noortekeskuses.
laste sünnipäevad pärnus

Sünnipäeva pidamine Pärnus ei ole varem olnud nii lõbus kui nüüd! Raba5 võimaldab korraldada sünnipäeva siserulapargis – see on ideaalne koht, kus pidada pidu igal aastaajal olenemata ilmast.

Raba5 siserulapargis saab sünnipäeva pidada juba ekstreemsporti harrastanud noor kui ka kõik teised, kellel on selle vastu huvi, sh täiskasvanud.

Sinu lapse sünnipäev Pärnus Raba5 keskuses võimaldab omapäi rulatamist ja trikitamist lausa kolme tunni jooksul kui ka lühikoolitust igale huvilisele. Need kes ei ole varem rula või tõuksiga sõitnud saavad tellida paketi, millega kaastakse treener-juhendaja, kes tegeleb iga külalisega ning õpetab sõitma. Kohapeal saab rentida ka vastava varustuse, kui enda oma ei ole soov kaasa võtta või seda ei ole veel soetatud.

Laste sünnipäevad Pärnus Raba5 keskuses on unikaalne viis peo pidamiseks. Lisaks trikitamisele saavad külalised kasutada ka teisi ruume, kus on võimalik korraldada sünnipäeva viktoriini, mängida lauamänge või vaadata erinevaid filme ja videoid.

Sünnipäeva pidamise muudab mugavaks ka see, et külalistele võid pakkuda nii kodus valmistatud peosööke kui ka need tellida sealt, kus soov on. Erinevad piirangu toitlustuse tellimise osas puuduvad ja nii saab iga sünnipäeva korraldaja leida enda jaoks parima võimaluse.

Kõik laste sünnipäeva kohad Pärnus pakuvad laias valikus tegevusvõimalusi – leia enda jaoks sobiv ja korralda meeldejääv pidu!