Külaliskorterid Pärnus

Külaliskorterid on Eestis üha tõusvam trend ning nii on ka Pärnus. Eriti elavneb see turg suvekuudel, kui hotellitubadest hakkab väheks jääma. Külaliskorterid Pärnus ei maksa nii palju kui öö hotellis, sest ühte korterisse mahub kindlasti rohkem inimesi kui tavalisse hotellituppa. Korteri ainukeseks miinuseks on see, et hommikusööki peab endale ise tegema. Korterite kvaliteet on väga erinev nagu ka nende suurused. Külaliskorterid Pärnus ei ole oma kvaliteedi poolest üldsegi kehvemad kui näiteks Tallinnas. Korterites võib olla isegi saun ja mullivann. Samuti võib korteri suurus ületeda ka kvaliteetsemata hotellide sviitide suuruse. Booking.com saidil on nende valik päris hea. Üritame välja tuua mõned paremad. 

Üks hea näide saunaga korterist on Embrace külalistekorter. See asub samas majas koos külalistemajaga. Korteris saab kokku ööbida neli täiskasvanut ja kaks last. Kuna külalistemaja külalistele pakutakse hommikusööki, siis on see võimalus lisatasu eest ka külalistekorteri klientidel. Lisaks saab maja hoovis grillida ning mõnusalt koos aega veeta. Korter asub rannast ühe kilomeetri kaugusel.

Otse Rüütli tänaval asub samuti hea külalistekorter. Ööbimine Rüütli tänaval tähendab, et kõik meelelahutuskohad on väikese jalutuskäigu kaugusel. Lisaks toimub suvel Rüütli tänaval kogumelu. Seal on palju tänavakaubitsejaid, avatud on välisrestoranid jne. Kokku on seal 3 erikorterit. Samuti on mõeldud parkimisele ning oma autole leiab koha lähedalasuva Green Villa juures.

Kuna külaliskorterid Pärnus on üldiselt päris kallid, siis leiab ka erandeid. Nendest üks on Weinttraubeni külaliskorterid, kus peaks saama ühe öö veeta vähema kui saja euro eest. Seda isegi suvel. Kortereid on kokku neli ning olemas on ka grillimisvõimalus. Rand jääb umbes ühe kilomeetri kaugusele.

Sunday morning külalistekorter asub Aia tänaval ning see tähendab, et Pärnu rand ja kena Tammsaare puiestee jäävad umbes 5 minuti jalutuskäigu kaugusele. Sisehoovis on olemas eraldi parkimiskoht. See korter on sobilik kahele inimesele.

Nagu näha, siis valik linnas on väga erinev. Samas kui eesmärgiks on leida külaliskorter Pärnus, siis peaks endale sobiva leidma igaüks. Suureks plussiks on muidugi need korterid, kus saab aias grillida ning asuvad mere läheduses.